Saçma Seriler Yirmi yedi

   
    10 günden beri hastayım. Ama dün geceden sonra daha kötü bir halde olabileceğimi sanmıyorum. Uzun yıllardan sonra ilk defa ses tellerim ödem topladı ve sesimi kaybettim. Cidden şaka gibi.
    Yıllar geçtikçe soğuk algınlığı denilen hastalık grubundan kurtulmak gittikçe zorlaşmakta. Ben bunu bire bir deneyimleyerek yapıyorum. Geçmişte hep ilaçlara başvurdum ve bir süre süründükten sonra ayaklandım. Sonrasında keşfettim ki aslında bünyeyi ilaçlarla bu kadar bozmaya gerek yokmuş. 
    Evet derdim bu. Doktorun bana vermiş olduğu ilaçların daha ilk günden dokunması ve bünyemin ayakta geçireceği türden bir şeyin beni yıkması oldu.
    Dün gece şiddetli öksürmek den karın kası yaptığıma eminim çünkü şu anda o kaslar oldukça ağrımakta. 
    Yine de zihinsel faaliyetlerim yerin de ki bu yazıyı yazmaktayım ^.^ Ya da toptan kaybettim...(saati gördüm de şu anda)
     Her zaman ki gibi bir çıkarım, bir ders, bir tavsiyede bulunamayacağım. Bu hastalık devresinde sinirlerim oldukça laçkalaşmış durumda. Oturup ağlamak istesem de bütün göz yaşlarım gözlerimi es geçip burnumdan çıkıyor sanki ^.^
     Başaracağım başaracağım, ben bunu da atlatmayı başaracağım.

16 yorum:

 1. Çook geçmiş olsunn, acilinden şifalar diliyorum. Bu aralar ne tarafa dönsem hastalıkla boğuşan kişiler göz kırpıyor..
  O sinir bozulmaları benim de çok yaşadığım bir evre, insanın o duruma da siniri bozuluyor yahu. Umarım en kısa zamanda hepsi geçer gider..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canımcım. Evet şu anda Türkiye genelinde salgın varmış. Hatta tam iyileştim diyormuşsun yine kötüleşiyormuş. Bana da öyle oldu. Geçecek geçecek biz neler atlattık ^.^

   Sil
 2. Çok çok geçmiş olsun. Havalar bir ısınıyor bir soğuyor sonuçta bizde alışamadığımızdan hemen hastalanıyoruz. Tekrar geçmiş olsun. En kısa sürede yazılarınızı bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok çok teşekkür ederim ^.^ Yolculuklara ve iklim değişikliklerine dayanamadım işte. Sahnelere geri döndüm ^.^

   Sil
 3. Bir an önce geçer inşallah...çok geçmiş olsun...

  YanıtlaSil
 4. Geçmiş olsun. Çok sıcak ve soğuk ses tellerinin düşmanıdır bu dönemde aman dikkat. Ilık için herşeyi. Ayrıca ne kadar az konuşmaya çalışırsanız o kadar çabuk sesiniz geri gelir. ben 3 gün bir kelime etmemiştim. Aslında etmek isterdim ama sesim çıkmamıştı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim ^.^ Ay beni bu halimle birde bağırttırıyorlar ki hiç sorma. Sanki hasta olmamı beklemişler de laf sokup duruyorlar. Yoksa bende çıt çıkarmak istemiyorum ^.^

   Sil
 5. Geçmiş olsun Fulya Hanım :D Bende çok hastayım 1 haftadır. Özlemişim yazılarını okumayı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O zaman sana da geçmiş olsun Kerem. Tüm Türkiye de salgın varmış diye duydum. Bende sizleri özledim valla ^.^

   Sil
 6. geçmiş olsun çoook bu seneki virüsler çok fena

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Harbiden bu virüsler insanlardan daha çabuk evrim geçiriyorlar. Verilen ilaçlar da ayrı bir hasta ediyor beni.

   Sil
 7. ben ilaç kullanmayı bıraktım

  YanıtlaSil

Bilgi

*Burada ki yazıların hepsi (konuk bloggerlar hariç) bana yani blog yöneticisine hatcepsut (Fulya Erdoğan) aittir. Hikayeler başka bir yerde kullanılamaz.
*Yorumların sorumluluğu yorumcunun kendine aittir.
*Güncellenen konuların başlıklarının yanına + işareti konulmuştur.
*Fotoğraf ve resimlerin üzerinde @hatcepsut olanlar, kendi çekimlerim ve tasarımlarım olur.

Newsletter Sign up

Bana Ulaşmak İsteyenler

Ad

E-posta *

Mesaj *

Copyright © 2013 Arada Saçmalamak Lazım ^.^ Download Blogger Templates